Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek jók a videóim?

Szerintetek jók a videóim?

2013. jún. 15. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nem. volt már millió ilyen kérdés, többnyire ugyanez...de leírom millió1-szer is a véleményem. gameplay-ek unalmasak...most én is leszedek torrentel egy játékot, legyen az bármilyen. felveszek egy 10 perces játszást valami screencapture programmal, majd feltöltöm. ehhez nem kell semmilyen tudás, tehetség. innentől halott az egész. ahhoz, hogy te érdekes legyél, rendelkezned kéne valami olyan tehetséggel, amilyen még nincs a youtube-on, vagy nagyon ritka. azzal, hogy te sokadiknak játszol egy 10 percet egy játékkal, attól az nem lesz érdekesebb.
2013. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Én is elkezdtem nem rég azon gondolkodni hogy minek csinálom ha nincs olyan különlegesség a videóimba,hogy egyedi lennék a youtubon.De szerintem abba hagyom mert értelmetlenség ilyet csinálni több 100 ilyen van a youtubon.
2013. jún. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!