Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen szolgáltatót/routert...

Milyen szolgáltatót/routert ajánlotok? (lennt)

Figyelt kérdés

Hello!


Itt a házunk alaprajza, jelöltem rajta a fontosabb információkat:

[link]


Azt szeretném elérni hogy a Szoba3-ban és a Nappaliban erös legyen a vétel, a Routert nem tudom máshova mozgatni (kábelek le vannak szögezve)


Jeleglen T-Home-os a szolgáltató, 5mb-ra van elöfizetve azonban mostanság van amikor 1mb-ot kapunk (több környéken lakó ismerösömnek nincs hasonló gondja) (3-an használjuk a netet, elég idegesítö hogy a fejenkénti 200kb/s helyett 30kb/s-t jut mindenkinek..

A hüségnyilatkozat lejárt ezért a tanácsotok kérem milyen szolgáltatót ajánlotok, az irányító szám 6085, falu révén valamennyire korlátozottak a lehetöségek. minimum 10mb-os net kéne vagy több maximum 5000ft-os havidijjal.


Egyuttal nem szeretném a szólgáltatótól kapott routert használni mert többnyire sz*rt adnak, ezért Routerre is szükségem lenne erös antennával maximum 6-7 ezer ft értékben.


Válaszokat elöre is köszönöm!



2013. jún. 12. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a T-homeos van előfizetve 30 megásra.

Ugye ez eddig okés, de az!, hogy olyan routert adnak, ami nem is tudja az elvárt teljesítményt, felháborító!

Nemrég jöttem erre rá...kipróbáltam azt, hogy utp kábellel rákötöttem egy másik routert az eredetire, és hoppá! mi történt? -Volt 2,93 Mb/s!! Ami eddig csak 0,65 Mb/s volt!

Ennyit erről. Becsapnak. Fizetsz azért, hogy ne tudd kihasználni. És a vicc az az, hogy erre csak azután a 2 év után jöttem rá, hogy megkérdeztem az anyámat, hogy mégis milyen a netünk!

Egész eddig, ha apám torrentezett a gépén, akkor nekem a játékokban volt 600+pingem, de miután bekötöttem az uj routert azóta semmi gond, nem megy 100 fölé soha!

Ja, és az is elég fura, hogy így ( [link] néz ki a bekötése....

2013. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az se rossz :D

nálunk azért az 5 megát birja a modem mert anno simán töltötem le torrenten 650kb/s-al és játékokban is 20-50-es pingem volt..de mostanába a 30-as pingröl felugrik 700-ra és van amikor 3600-ra ami rettentö idegesítö..hugom szokot neten filmetnézni de olyankor anno csak 200-300-ra ugrott a pingem..most ha nincs fennt senki csak én, akkor is felugrik van amikor 1000 fölé és nemtudom miért..azért is akarok másik csomagot választani

2013. jún. 12. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy uj router kell neked :D

Nagyobb teljesítménnyel....

Én (nem hazudok) egy r0hadtrégi talán 2000-2004 környéki routerrel a ház másik (!) oldaláról jobban/gyorsabban fogom a netet, mint a többiek közelről -szóval ennyit a T-Home csodálatos routereiről :D

2013. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
JA, és azt elfelejtettem beleírni, hogy akkor sem megy 100fölé a ping amikor egyszerre seedelek/leechelek min 3 torrentet! Nem csak akkor, ha ki van kapcsolva....:D
2013. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó hát 30mb-os nettel azért lehet élni :D itt 5mb-ra van 1 asztali gép, 3 laptop, 3 telefon és 1 ipad :D ebböl 3 laptop és 1 telegon aktívan..eddig semmi gond nem volt de mostanába marhaidegesítö hogy pingel a játék..majd valamikor intézek egy látogatást a T-homokosok-hoz ;)
2013. jún. 13. 00:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!