Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja a utorrent, hogy...

Miért írja a utorrent, hogy "lemez túlterhelt 100%"?

Figyelt kérdés

Főleg akkor mikor új torrentet adok hozzá, de néha máskor is.

Utorrent 3.3-at használok.

A hard disk sentinel azt írja, hogy a lemez állapota hibátlan. A HDD-m wd caviar green 1 tb.

Tudnátok nekem segíteni, előre is köszönöm.



2013. jún. 8. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy a lemez használatban van, mert az új letöltött adatok írása történik. Azért 100%, mert a cache megtelt és a többi adat várakozik a létrehozásra miközben más adatot épp ír az eszköz.


Amikor az összes adat létrejön akkor a hibaüzenet is eltűnik. A cache vagy átmeneti tár méretének növelésével elvileg ki lehet iktatni ezt a hibát, de maga a felirat sem jelzi azt hogy probléma lenne, csak hogy az eszköz dolgozik.

2013. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jún. 8. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is a 3.3-al. Letöröltem feltettem a 3.2-t, és azóta tökéletesen működik.
2013. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez főleg a 3-mas verzióknál van,utorrentből a legjobb és legmegbízhatóbb a 2.0.2-es verzió,használd azt!
2013. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itt vannak hasznos tanácsok: [link]

A cache méretét fel kell emelni 32MB-ról amennyire gondolod, én maxra emeltem, az 3.3-ban 1800MB. Állítottam még a diskio.coalesce_write_size -on, hogy dupla legyen, meg rendszergazdaként indítottam a programot, hogy a Windows ne kesselje ezen felül a lemezre írást valami kisebb cache mérettel. Tölteni ugyanúgy relatív lassan tölt ahhoz képest, hogy a LAN bírna gigabitet, de legalább nem írja a hibát. Majd nézek valami táposabb torrentet, aztán tesztelem, eddig 10MB/s, amit max hozott, itthoni hálón meg 85MB/s körül ment ezekre a szutyok HDD-kre a nagy fájlok írása, úgyhogy biztosan tud még ennél többet is...

2016. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!