Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezhetek sok LIKE-ot...

Hogyan szerezhetek sok LIKE-ot facebook oldalamra? (szolgáltatás)

Figyelt kérdés

Milyen trükkök vannak a facebook-os oldalak népszerűsítésére? A vállalkozásom szeretném népszerűsíteni.

Azt látom, hogy egyik-másik új kisvállalkozó egy-kettő tele van jópárszáz lájkkal, nekem az első 100 sem jött még össze.


Tippek?



2013. jún. 7. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, színvonalas oldalt kell csinálni.
2013. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sajna csak az ilyen csillámf@sz szar oldalakat kedvelik sokan mint pl az "Idééézeteeeeek"... de az elsőnek igaza van:)
2013. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Megosztòs, sorsolòs jàtékot csinàlsz. Like gyűjtős szavazòs estleg, de ott sok lesz a csalàs. Privibe írhatsz cìmet, lajkolom, osztom.
2013. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó, az oké, hogy igényes, szép oldal, de el szeretném érni, hogy ne csak a közvetlen ismerőseim egy része találkozzon vele, hanem idegenek is, minél többen. Hogyan? :)


"Megosztòs, sorsolòs jàtékot csinàlsz. Like gyűjtős szavazòs estleg, de ott sok lesz a csalàs."


Milyen a szavazós? És mi a csalás?

2013. jún. 8. 19:41
 5/10 Drugsa válasza:

Sziasztok !


Említettétek a megosztós like-olos megoldást. Érdekes, most indítottam egy ilyen "nyereményjáték" szerűt, melyben pólót lehet nyerni, csak kedvelni kell az oldalt és megosztani a képet. Eddig viszont senkit sem érdekelt. Viszont ami "kamu" azt meg több százan is megosztják... Ezt most már lassan végképp nem értem. Ha bekamuznám hogy I-Phonet lehet nyerni akkor lenne like ? A Póló az smafu az embereknél ? Pedig ez tényleg nem kamu ... marha furcsa... Van valami ötlete valakinek ?

2013. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
csinálj kamu nyereményjátékot de ne úgy hogy hetekig legyen fent hanem kb 8óráig mert a facebook észreveszi és akár a profilodat is felfüggeszthetik.
2013. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki kamu nyereményjátékot csinál, megérdemli a felfüggesztést.
2013. jún. 10. 08:01
 8/10 anonim válasza:
ha meg erdekel en tudok egy oldalt ahol gyorsan sok "like" ot lehet szerezni sajnos ide nem lehet beirni akit erdekel elkuldom privatban, jomagam nagyon sokat keresgeltem mig talaltam egy oldalt ami igazan mukodik..
2014. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nemtudom, hogy lehet e, de én beírom ide :)

[link]

Ide kell regisztrálni, és like-ért oldal nézegetésért , esetleg youtube video nézegetésért pontokat gyűjteni. 10 perc alatt egy kamu twitter fiókkal (csinálhatod saját fiókokkal is, de én nem szoktam) csinálhatsz kb 1000 pontot, amiért cserébe kérhetsz te is lájkokat, vagy követőket, retweeteket, facebook commenteket. Egyáltalán nem bonyolult.

Én napi 2-3 ezer pontot csinálok, amiből 200-300 lájkolót küldök cégeknek a világ minden tájáról. (lehet ország specifikusan is csinálni, pl.: csak magyar követők). Így röviden ennyi, de szerintem hamar rájössz.

2014. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kevinanyuja válasza:
8. engem érdekelne, ha még létező oldal. :)
2018. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!