Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassulhatott le a gépem...

Mitől lassulhatott le a gépem egy csiga szintjére? Van rá valami mód, hogy orvosoljam a problémát?

Figyelt kérdés
Pedig most volt hónap fordult, ilyenkor mindig visszanyeri önmagát. Most pedig rosszabb a helyzet, mint a hónap végén szokott. Szánalom, a Youtube szinte esélytelen...A csatlakozóval lehet a gond, vagy már öreg a laptop? Nem hiszem, hogy meghaladtuk volna a keretet, hiszen máskor még filmet is tudunk nézni.

2013. jún. 4. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vírus, v esetleg egy nemrég telepített, memóriazabáló program. Azt nem hinném, h a hónapforduló és a géped sebessége között lenne közvetlen összefüggés.
2013. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fura, én mindig azt hittem, hogy az Internet sebessége ilyesmitől függ...De mindig tanul valami újat az ember. Most futtatok számítógép ellenőrzést, hátha. Ott mondjuk semmit nem szokott találni. Van rá esély, hogy valamiért nem jelzi ki? Újonnan telepített programról nem tudok, sőt, úgy egy hónapja töröltem néhányat.
2013. jún. 4. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Várjunk, akkor most a géped lassú, v az internet? Mindkettőt okozhatja vírus, de utóbbit a szolgáltató is. Ha a neted lassú, próbáld ki másik géppel, v live cd-vel, és ha úgy se gyorsabb, hívd fel a szolgáltatót! Egyébként az nem jelent semmit, ha a vírusirtó nem talál hibát (utóbbi naponta frissül, ugye?), a vírusgyártók ugyanis mindig egy lépéssel előrébb járnak.
2013. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, a gép alatt a netet értem. (Nem vagyok túl járatos az informatikában.) Másik gépen nem tudom megnézni, mert csak ez az egy van. Arról a live cd-ről még nem hallottam, majd utána nézek. A szolgáltatónak miért jó, ha lassítja? És ha valóban valami vírust kapott be, akkor itthon esélytelen kikezelnem?
2013. jún. 4. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
A live cd azt jelenti, h cd-ről indítod a gépet, nem kell telepítened semmit. Linuxból van ilyen, nem hiszem h ahhoz nagyon értenél, de ha egy böngészőt meg tudsz benne nyitni, akkor már tudod tesztelni az internet sebességét. A szolgáltatónak nem jó, ha lassítja a netet, de lehet olyan hiba, amit leszarnak, amíg be nem jelenti vki, v az is lehet, h csak nálad nem jó, akkor pedig neked kell bejelentened. Ha vírusos a géped, és nem tudod leirtani, akkor pedig csak a formázás és újratelepítés oldja meg a problémát.
2013. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a szolgáltató nem egy gonosz, antiszociális társaság, aki a lassításban éli ki gyerekkori sérelmeit...


ilyen a net, sokan lógnak azon, amit te is néznél...


én lemondok annak erőltetéséről, ami lassan tölt...megvárom, amíg lepattannak róla..(kezdődik a suli, a munkaidő,stb..) utána pörög..

2013. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Szerencsére azóta némileg jobb a helyzet, Youtube-ot a Google Chrome-ról nézem, úgy egész jó. Néha ledob, de legalább nem lassú. Sajnos viszont a problémák iskolaidő/munkaidő alatt is fennállnak. (Nem lógok, csak már elballagtam.)
2013. jún. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!