Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy tudok neki...

Facebookon hogy tudok neki üzenni?

Figyelt kérdés
Facebookon bejelölt egy srác de nem tudom hova tenni. Úgyértem nem emlékszem, hogy honnan ismerem és hogy egyáltalán ismerem-e. Ilyenkor nem érdekel, hogy hülyének néznek én rá szoktam kérdezni, hogy honnan ismerjük egymást. Nos jelen esetben sajnos ez eléggé nehézkes. Nincs valami módja, hogy úgymond kapcsolatba léphetnék vele anélkül, hogy visszaigazolnám? Mielőtt azt hinnétek szőke vagyok megnéztem a kis fogaskereket és nincs olyan funkció, hogy üzenet küldése csak olyan, hogy Jelentés/tiltás. Az üzenőfalára sem tudok írni és ha a névjegyét megnézem akkor sincs kirakva sem e-mail cím sem pedig facebookos e-mail cím. Előre is köszi a segítséget :)

2013. máj. 26. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazold vissza, és abban a pillanatban tedd be a Korlátozott listába.

Akkor ő ugyanannyit fog látni a lapodból, mint eddig, te viszont megnézheted, hogy kiről van szó, meg üzenhetsz is neki.

Aztán vagy kiveszed a Korlátozott listából, vagy kitörlöd az ismeretséget.

2013. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. máj. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!