Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok üzenni faceboo...

Miért nem tudok üzenni facebookon?

Figyelt kérdés
Csináltam egy új profilt és az ismeröseimtöl nem kapom meg az üzeneteket illetve amikor én szeretnék üzenetet írni ezt írja ki: "The Messages service is temporarily down for maintenance. We're constantly working hard to make a better product for you. Please be patient, and the system will be back up shortly.".Viszont a régi profilomon minden rendben.Netán valamit be kellene állítanom?
2011. aug. 17. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Az üzenet szolgáltatás átmenetileg karbantartás miatt leállt. Folyamatosan dolgozik keményen, hogy a jobb termék az Ön számára. Kérjük, legyen türelemmel, és a rendszer újra fel hamarosan.

Google fordító ezt mondta

Ebből az derül ki, hogy karbantartás alatt van az üzenetező rendszer

2011. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen nagyjából értem mit ír de akkor a régivel(meg az ismeröseim is) hogy,hogy tudok/tudnak üzenni?
2011. aug. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!