Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Google+–r...

Hogyan lehet a Google+–ról letöltött . Flv file–okat átkonvertálni . Avi–ba?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:


Egy színész oldaláról letöltöttem egy videót [link egy kicsit lejjebb] a Google+–ról, .flv file–ban. Vagyis azt hiszem, letöltődött... bár fogalmam sincs, mert a gépen nem nyitja meg semmi, pedig már ezer millió programot letöltöttem ami elvileg lejátszik .flv file–okat és át is konvertálná – elvileg... Csakhogy épp gyakorlatban nem működik egyikkel sem. :( :( :(

Konkrétan ez a videó kéne .avi–ban, de nem megy az átkonvertálás. :(


[link]


Addig eljutottam, hogy letöltöttem, a méret stimmel, mert olyan 2Mb körül van. De a videó hosszát nem írja ki és amikor le akarom játszani a gépen, minden program azt írja hogy nem található videofile. :(

A konvertáló programok [a netesek] pedig azt írják ki, hogy:

Your file conversion failed for the following reason:

Invalid data found when processing input. [vagyis érvénytelen adat a feldolgozás közben...]


Légyszi, valaki írja meg hozzászólásban vagy üzenetben, mit kell ilyenkor csinálni, mert már tegnap este óta ezzel sz.rakszok, de nem jutok előrébb és már millió programot letöltöttem a gépre, de egyikkel se' megy. :( :( :(


Köszi.



#Google+ #Google+ videók #Google+ letöltések #Google+ letöltési problémák
2013. máj. 25. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
én sem tudom lejátszani a letöltést, akkor a konvertálást sem lehet megcsinálni
2013. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acutefox ***** válasza:

Hogyha konkrétan ezt a videót akarod letölteni, először is kell egy jó letöltő program, ez lehet (amit ajánlok is, nekem bevált) az aTube Catcher.

Ezzel ugyan a google videót nem tudod letölteni, de ha youtube-n megnézed és megtalálod (ha ott is fent van) akkor a programmal le tudod tölteni.


A te videód ez:

http://www.youtube.com/watch?v=NgtZSLgePUA


aTube Catcher (nem mindig a legújabb verzió a legjobb, én inkább a stabilabbakat ajánlom, volt már, hogy a legújabb sz*rakodott):

[link]


-Telepíted, elindítod

-videó URL-jét bemásolod (de általában magától berakja)

-output profile: megkeresed az "AVI compatible XVID"-et (de több formátum közül is tudsz választani)

-save to: megadod hova töltse le

-download

-előjön egy ablak, arra is downloadra katt

-tölti is lefele.


Teszteltem, működik.

2013. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!