Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van az ncore-ral?

Mi van az ncore-ral?

Figyelt kérdés
Nem enged belépni. Más is tapasztalt ilyet?

2013. máj. 24. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
köszöni jólvan.
2013. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minden rendben
2013. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.O.C. ***** válasza:
Nekem működik. Lehet hogy rossz kisfiú/kislány voltál és bannoltak.
2013. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mintha töröltek volna az oldalról, de levelet nem kaptam róla

Már írtam a webmasternek

2013. máj. 24. 21:16
 5/10 A kérdező kommentje:
nem voltam rosszkisfiú :)
2013. máj. 24. 21:17
 6/10 A kérdező kommentje:

viszont seddelek többszáz torrentet

nagyon jó :(

2013. máj. 24. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem sem akar beengedni, pedig aktív tag vagyok, mindíg visszatöltök mindent,sokkal többet hagyom mint 48 óra, most is 80 torrent fut.... Azt írja hogy hibás felhasználói név vagy jelszó,
2013. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 P.O.C. ***** válasza:

Nem csak lenyúlták az account -otokat?

Mert az is előfordulhat, pl túl egyszerű jelszó. De ma már nagyon rászoktak a böngészőprogramok is erre az automatikus jelszó mentésre, elég valahol rossz választ adni, és a jelszó el is van mentve. Nagyon sok programmal ki lehet utána olvasni. Még csak keyloger -t se kell használni, progi hackernek se kell lenni az ilyen apróságokhoz.

Utána már csak annyi dolga van a tolvajnak, hogy megváltoztatja a jelszót, új torrent passkey-t kér és máris nem tudtok belépni.

2013. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a az én gépemen kívül máshol soha sem mentem a jelszavakat,és a gépemen is jelszó van, a feltörést azt eléggé kétlem, 16 karakteres jelszót használok amiben szám,kis betű,nagy betű és speciális karakter is van. De ha jól emlékszem az én gépemen kívül máshol be sem léptem még az nCore fiókomba. De ha mégis megváltoztatnák a jelszót arról kapnék értesítést e-mailban ha jól tudom.
2013. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

P.O.C. egyébként közben megoldódott a problémám

Már be tudok jelentkezni, de segítséget kellett kérnem a stafftól

2013. máj. 26. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!