Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet (ha egyáltalán...

CsrRoli1234 kérdése:

Hogy lehet (ha egyáltalán lehet) Internet Explorernél elérni, hogy ne mentsen böngészési előzményeket?

Figyelt kérdés
Ha lehet, billentyűparancsot írjatok! Köszi!

2013. máj. 24. 13:46
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:

Billentyű-paranccsal nem tudok szolgálni, de vezérlőpult/internetbeállítások/általános ; itt (alsó harmad) böngészési előzmények törlése kilépéskor: pipa be és lőn.

Altenatív megoldás, véletlen így jártam. Ugyan itt, tovább mész a beállításokhoz(törlés mellett).Ideiglenes internetfájlok fül alatt, legalol: mappa áthelyezése/katt/. Itt megadsz egy elérési utat.

Innentől nem próbáltam, de egy hiba miatt nekem elfutott ideiglenes mappa nélkül is. Szóval érvénytelen elérési utat adj meg pl.pendrive vagy egy mappát amit később törölsz.

Helyreállítani sem lehetetlen. Vagy jegyezd meg az eredeti mappát vagy válaszd az explorer visszaállítása eredeti állapotára.

2013. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Ja rájöttem időközben. Ez az úgynevezett InPrivate (privát) böngészés. Ilyenkor nem ment semmit.
2013. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Explorer ikon > jobb gomb > InPrivate böngészés
2013. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!