Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a mobilnet, az...

Nem működik a mobilnet, az lehet problémája hogy ha be van kapcsolva a wifi? (de épp nem vagyok wifi lefedettségen belül)

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A mobilnet általában akkor aktív, amikor nincs használható wifi kapcsolat.

Valószínűleg nem állítottad be megfelelően a mobilnet paramétereit. Mivel szolgáltatót és telefont nem mondtál elég nehéz bármit hozzátenni a sikerhez. Keresd fel a szolgáltató oldalát és nézd meg, hogy hogy kell beállítani!

2013. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem telefon, laptop. És szolgáltatót azért nem mondtam, mert nem magyar mobilnetről van szó. külföldön vásárolt és ott is próbálják használni, de nem jó, ezért gondoltam arra hogy ha a telepítéssel nincs baj, akkor lehet-e a bekapcsolt wifi a gond.
2013. máj. 24. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért elég lényeges infókat hallgatsz el...

A wifi továbbra sem lehet probléma. Ugyanakkor továbbra is áll: a szolgáltatótól kérj segítséget! (errefelé elég kevesen használnak külföldi netcsomagot - pláne, hogy még az országot sem tudjuk)

2013. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. máj. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!