Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet külföldön?

Mobilinternet külföldön?

Figyelt kérdés
Édesanyám kamionozik, szeretnénk a beszélgetéseket olcsóbban megúszni, van laptopja, így mobilinternetben gondolkodunk. Tudnátok ajánlani jó? Vagy amit Ti használtok? :) köszi

2013. máj. 8. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Max külföldön érdemes előfizetni ilyenre! Az itthoni árak kicsit sem barátiak! A szolgáltatók nagy része nem is kínál ilyen jellegű opciókat!
2013. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2013. máj. 8. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy a benzinkutakon lévő ingyenes wifi-n keresztül tartsátok a kapcsolatot? Szerintem az a legbarátibb, ha a költségeket nézzük.
2013. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na igen,ahogy előttem is írták,egy előfizetés nem megoldás,mert a gatyátokat ki fogjátok érte fizetni :D ha anyukád sokat van egy bizonyos országban,akkor érdemes ott előfizetni valami kis csomagra,és azt csak abban az országban használni.ha mindig máshol van,akkor tényleg marad a wifi vadászós dolog...
2013. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet akkor a wifi lesz a megoldás, mert naponta kell kb. más országba menni. Köszi a válaszokat :)
2013. máj. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!