Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell kicsomagolni az...

Hogyan kell kicsomagolni az egyes part fájlokat ha egy filmet letöltöttem már darabokban? Hogyan tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Még kezdő vagyok filmletöltések terén.Most szeretném letölteni a született feleségeket.Most pont az első epizódot töltöm és ahogy elolvastam a szabályzatot 3 részben kell letölteni aztán meg kicsomagolni a részeket.De ezt hogyan tudom majd megtenni?Hova tölti le az egyes részeket?Bocsi a sokak számára "hülye" kérdésért!
2009. okt. 3. 21:12
 1/3 anonim válasza:

megkeresed ahova letöltötte, a letöltés közben elvileg látszik, hogy hova menti

total commanderben megnyitod az első fájlt, (.part1 szokott a neve lenni) a másik oldalon ráállsz ahova ki szeretnéd tömöríteni, nyomsz egy F5-öt, majd enter...vársz, és magától kicsomagolja mind a 3részt.


Remélem érthető volt ;)

2009. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látom amikor tölti lefelé hogy hova töltötte.Általában hová szokta?csak amikor már kiirja hogy a letöltés kész akkor még látom de rákkantintok és annyit ir ki hogy a vlc nem ismerte fel a bemenet formátumát.Nem értem miért van ez.Pedig az oldalról ahonnan töltöm ott is elolvastam mindent ott ajánlották hogy SMplayert kell letölteni és free download managert azt is letöltöttem erről az oldalról de semmi..Tudom béna vagyok..:(:)De segitségeteket nagyon megköszönném!!!
2009. okt. 3. 21:39
 3/3 anonim válasza:

Free download managerrel töltötted? az általában a c:\downloads mappába szedi

ha böngészőprogrammal, azok a dokumentumokba szokták. megnézheted, hogy ott van-e Downloads nevű mappa


és az sem mindegy, hogy 3 különálló rész van, (tehát mind a hármat meg lehet nézni, külön-külön) vagy egy rész van 3db-ban, akkor pedig egyesíteni kell őket

2009. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!