Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A UPC-től kaptam egy modemet...

Szorcsiii kérdése:

A UPC-től kaptam egy modemet amibe a wifi is be van építve. De messze van a szobámtól és gyenge a jel a kábel meg csak odáig és nem tudom közelebb hozni?

Figyelt kérdés
Van egy wifi routerem és a UPC-től kapott wifi modemet összetudom e csatlakoztatni az én wifi routeremmel?

2013. máj. 22. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak jelerősítők, azokat keresd a neten!
2013. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, össze tudod kötni a te WiFi routereddel. A szolgáltatós eszköz lan portjából menjen egy kábel a saját router lan portjába, utóbbinál kikapcsolod a dhcp funkciót, a saját router switch módban fog üzemelni, és wifi útján is szórja a netet.

A szolgáltatós eszközön letilthatod a wifi módot, ellenkező esetben úgy kell beállítani a kettőt, hogy ne akadjanak össze csatorna...stb szempontjából.

a szolgáltatós eszközben nem működik usb csatolású wifi modul.

2013. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, sorry a legutolsó mondat nem illik a kérdésedhez. Az egyik fóromból másoltam be mivel pont ez volt a téma csat ott még az is kérdés volt hogy a szolgáltatói eszköz USB portjába lehet-e WiFi adaptert dugni.
2013. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!