Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen Wifi vevőt ajánlanátok,...

Milyen Wifi vevőt ajánlanátok, amire rá lehet kötni koax kábelt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 17:48
 1/9 lindmayer ***** válasza:
ilyen nincs
2013. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen valóban nincs, de szerintem valamit keversz ezzel, mert van egy sejtésem hogy mit akarsz, csak rosszul fogalmaztad meg.

Én nem hallottam ilyenről ugyan, de ha arra gondolsz hogy olyat amire antennát lehet rácsatlakoztatni, olyat találsz szinte mindenhol, és gondolom arra akarod rákötni a tetőantennát is.

Nos az nem koaxal működik hanem egy vékonyabb ahhoz hasonló kábellel, de azt hiszem lehet ár átalakítót szerezni, mert gondolom a tető antennára akarod rákötni.

A lényeg az hogy egy elektronikai üzletbe menjél be és ott kérdezzél rá hogy ezt hogyan tudnád kivitelezni, mert tudtommal ilyet boltban nem árulnak de darabokból simán összelehet rakni egy ilyet.

2013. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülyék vagytok, előttem szólók. Bármelyikre rá lehet kötni koax kábelt.
2013. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: Hát, az enyémen csak 4 UTP port van, abba is belemegy? Szerintem te keversz itt valamit.

Kérdező: Szerintem ilyen nincs vagy ha van is, baromi drága.

G.

2013. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy belemegy. Nem is volt kérdés. Rá lehet kötni.
2013. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elmész te a búbánatos... ! :D :D :D

G.

2013. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lindmayer ***** válasza:

nos, tisztázzunk néhány dolgot

egy: a wifi vevő egy olyan usb kütyű, amit a számítógépbe bedugva vezeték nélküli hálózatok elérésére használható

kettő: koax kábel egy olyan vezeték, amivel audio-video jelet lehet továbbítani; vagy használható számítógépes hálózatokra, de a kérdező biztosan nem ezt akarja


talán a kérdező egy ilyen kütyüre gondolt: [link]

2013. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz fogalmazásomért. Én arra gondoltam, hogy van egy wifi antennám, abból egy koax kábel jön ki, és azt mondták hogy ezt kössem rá egy wifi vevőre. (Én nem nagyon értek az ilyenekhez.)azt hittem van olyan, amibe koax kábelt lehet valahogy beledugni.
2013. máj. 1. 20:57
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
Hát Wi-Fi vevőből van PCI/PCI-E kártya, USB adapter, Access Point. Ezekből mindből van olyan, amire lehet antennást kötni. Kérdés mire akarod használni, milyen az antenna és milyen a csatlakozása?
2013. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!