Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha google chrome-ban kiválaszt...

Ha google chrome-ban kiválasztottam egy témát, és utána egy másikat, akkor hogyan tudom visszaállítani az előző (k) re?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb felső sarok, ahol a X van az alatt van 3 vonal egymás mellett, vagy egy villáskulcs. Arra rámész, beállítások, majd a bal felső saroknál bővítmények. Ott tudod ki/be kapcsolni a témákat meg más dolgokat is.
2013. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, bővítményeket tudtam, hogy ott kell, csak azt nem tudtam, hogy a témákat is ott kell váltogatni :)
2013. máj. 19. 10:55
 3/8 A kérdező kommentje:
megnéztem, de nem találom a bővítményeknél a témákat, és ki/be csomagolni se tudom onnan, ahova letöltöttem
2013. máj. 19. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahh sry rosszul emlékeztem, most megnéztem magamnál is. Nem tudod visszaállítani egy régebbi témára beállításokkal, hanem ismét hozzá kell adnod. Csak az eredeti témára lehet visszarakni a beállításokban -.-
2013. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt is próbáltam, de a hozzáadásnál az van kiírva, hogy "hozzáadva" és nem tudok rákattintani :S
2013. máj. 19. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem beállításokban bent van,hogy eredeti téma visszaállítása....Eddigi letöltött témákat nem tudom hol lehet megnézni,sosem foglalkoztam vele.
2013. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó volt a link, köszönöm.
2013. máj. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!