Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook miért blokkolja a...

Facebook miért blokkolja a hozzászólás írást? Mit kell tenni ennek megszüntetése miatt? Már párnapja ez van és kezd idegesíteni .

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kaptál róla egy levelet is, olvasd el, hátha kiderül.

Le vagy tiltva valami miatt. Ki kell várni, míg letelik a büntetés.

2013. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy ilyen levelet kaptam ,mintán párszóban elküldtem a kis blokkló ablakban problémám "Hi,


Thanks for taking the time to submit this report. While we don't currently provide individual support for this issue, this information will help us identify bugs on our site.


To get answers to common questions and help from other people on Facebook, visit:


[link]


Thanks,

The Facebook Team "


A link ami benne van csak egy FB oldalra visz ami nekem tiszta kínai mivel angolból se vagyok toppon.


Remélem tényleg csak várni kell kicsit és nem marad így.

2013. máj. 15. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel semmire nem mész, ez csak annyi, hogy ahova küldted, ott nem foglalkoznak egyéni problémákkal.

Az a link meg a sima Help oldal, ott nem találsz rá segítséget, csak egy csomó hasonló panaszt.


Akkor kellett levelet vagy üzenetet kapnod, mikor elkezdtek letiltani. Talán abban benne van, hogy miért és mennyi időre tiltottak le.

2013. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!