Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet csinálni egy kamu...

Lehet csinálni egy kamu facebook profilt? Amit arra használnék fel, hogy (? ). Tovább

Figyelt kérdés

hülyeség,és gyerekes,de:

a volt Barátnőmet szeretném idegesíteni :)

Szenya módon kiszúrt velem,és tudom,arra pöckös,ha egy másik nő hamar összejön helyette a szakítás után.Ő azt szeretné,ha szenvednék nélküle életem végéig,mert ilyen szadista típus.Arra gondoltam,hogy csinálni kellene egy valami bombázó csaj fényképével egy kamuprofilt,majd vele lennék "kapcsolatban".Persze ez csak virtuális,de a hülyéje úgy sem tudná,megenné a fene,megérdemelné.

Szóval lehetne ilyet?Mondjuk Kovács Rozi,Bp.,Akármilyen foglalkozás,fullos kép a netről,stb.



2013. máj. 11. 11:47
 1/5 TigerDemoN ***** válasza:
Hogy ne lehetne, ha szenya módon kiszurt akkor add vissza neki..(Kölcsön kenyér visszajár :D)
2013. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem magasról lesz@r téged és nem foglalkozik azzal hogy mi van a te fészbúkodon, nem csoda hogy a VOLT barátnőd...
2013. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de így meg neked nem lesz űj barátnőd, csak az a virtuális...
2013. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hajrá!

Sok szerencsét!

2013. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

itt egy profilkép hozzá:


[link]

2013. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!