Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor 10Gigás Hipernet mire...

Telenor 10Gigás Hipernet mire elég?

Figyelt kérdés

Youtube-ozás, Zene letöltés, néha filmletöltés, böngészés, játékok?


Valaki felvilágosítana? :-)


2013. máj. 10. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan 10 GB letöltésére elég. Ennél pontosabb választ a pontatlan kérdésedre senki nem fog adni.
2013. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kielégítő válaszodat!

Tudod fogalmam sincs mennyi adatforgalmat esznek azok a dolgok. Soha a büdös életbe nem volt itthon netem, mert eddig nem volt rá szükségem...

Fogalmam sincs hogy mennyi az a 10Giga!

2013. máj. 10. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a fent említett dolgokat rendszeresen ( azaz naponta ) csinálnád akkor nem lenne elég 10 giga. Esetleg nincs lehetőség valamilyen vezetékes net beköttetésére?
2013. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-jót kérdezett. Sokkal stabilabb egy vezetékes megoldás.

Lássuk csak: egy MP3-ban nem a legrosszabb minőségben egy album 70-100 MB körül van. Minimálisan tömörítve 3-400 MB.

Egy másfél órás film a minimális minőségben 700 MB körül van. Az ennél jobb minőségű 1,4 GB. Egy DVD film 4,7 GB. A blueray ripek 25 illetve 50 GB-osak.

Játékok: Minecraft 100 MB-nál kezdődik, persze vannak 10-12 GB-os vagy még nagyobb játékok is.

A youtube nem tudom mennyit használ pontosan.

A csevegéssel, levelezéssel (max egy kis böngészéssel) egy 30 MB-os netcsomag 3-4 napig szokott elég lenni számomra.

1 GB 1024 MB.

2013. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez így kimerítőbb válasz volt, köszönöm!

3-asnak is köszönöm.

Így, hogy már ezeket is tudom, inkább a vezetékes net mellett döntök.


Köszönöm hogy írtatok!!

2013. máj. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!