Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet sebeség megfelezödött...

Internet sebeség megfelezödött mióta felraktam a bitdefender internet security 2013?

Figyelt kérdés
szal 1.2 mega helyett 660 kb-al töltök csak le mióta felraktam xD.. nem lett lefeleztettve ne is irj kommit ezügyben mert benne leszel a hiradóban a halálhirek rovatban.. tipp esetleg?

2013. máj. 5. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lett lefeleztettve! a sebességet 1000-rel váltják(1024 helyett).

tehát 1200 osztva 660-al az 0,55, az szorozva 100-al az 55!

Azaz csupán 45% a vesztességed, nem 50%. (Ezt úgy számoltam ki hogy a 100-ból kivontam az 55-öt)

XD

Komolyra fordítva a szót, háttérben nem szed valami frissítést? Esetleg a win frissítések letöltését nem kapcsolta vissza? nem lehet hogy szolgáltatói hiba áll a háttérben? vagy megosztod a neted és valaki más is elkezdte használni. nekem is bitdefender van egyik gépemen semmi bajom nincs vele, mondjuk nem én állítottam be (szerencséjére).

2013. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
semmi frissitést nem tölt se aa progi se a win.. szal nemtom mi lehet.. 2 honapja volt fent a progi ezelött és ugyanez volt.. gondoltam pecselték már vagy vmi de nem.
2013. máj. 5. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!