Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik a Vatera? Vki...

Hogy működik a Vatera? Vki elmagyarázná nekem röviden és érthetően?

Figyelt kérdés

Tudom h van segítség menü de olyan sokmindenen kell ott átrágnia magát az embernek hogy zavarossá válik mikor kinek kell fizetniés hogyan, meg ilyesmik...?

Lehet postai utánvétellel eladni?


2009. szept. 27. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

szóval

regisztrálsz, ott meg kell adni az adataidat, a telefonszám a lényeg úgyis

találsz egy terméket ami tetszik, arra ha be vagy jelentkezve, tudsz licitálni, te döntöd el hogy mennyit adsz

egy idő után lejár a licit, és ha nincs minimálár vagy már túllépted azt az összeget ami alatt az eladó nem adja a cuccot, akkor tiéd a termék

ha lezárult a licit, akkor látod az eladó adatait, és telefonon vagy e-mailben meg tudod vele beszélni személyesen az átvételt

kb ennyi, ha valamit nemértesz, akkor kérdezz még:)

2009. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és a másik kérdésedre, a válasz, igen lehet postai utánvétellel adni és venni is, azt meg kell jelölnöd mikor felraksz egy árut, hogy személyesen kívánod átadni vagy postán vagy hogy
2009. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszodat:)

csak még annyit sztnék ? h mit jelent az a jutalék és h pénzt kell küldeni a Vaterának muszáj azt vagy.. h van ez?

2009. szept. 27. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki fogja neked számlázni a jutalékot.
2009. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Láttam egy könyvet, abban benne van részletesen a Vatera meg az e-bay is. Ha jól emlékszem az a címe, hogy "Az internet és lehetőségei".
2009. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19:38-as jól emlékszel. Ez a könyv címe.

Itt megrendelhető:

[link]

2009. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!