Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy "indítsam" el a Wi-Fi...

Hogy "indítsam" el a Wi-Fi hálózati adaptert?

Figyelt kérdés

Ma telepítettem újra a gépem (egyébként ugyanaz az operációs rendszer került rá), és nem tudok mit kezdeni az adapteremmel. Ezelőtt még tökéletesen működött.

Arra gondoltam még, hogy a telepítő CD-t kéne használnom, de azzal csak a routert tudom telepíteni.



2013. ápr. 28. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen wifi adaptered van
2013. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eNerdzsy ***** válasza:

Fel kell tenni a "Wireless LAN" adapter illesztő programját is.

Laptop esetén pedig a gyorsbillentyűkét is, az Fn+"antenna" gomb miatt.

2013. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

PC-m van, a router típusa pedig TP-LINK TL-WR340G.

És ezen a CD-n csak ez az egy illesztőprogram van.

Egyébként már az eszközök és nyomtatókban is megtaláltam az adaptert, és ott is illesztőt akar letölteni.

2013. ápr. 28. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Engedd, hogy távvezérléssel ránézzek a gépedre, gyorsan megcsinálom, nincs kedvem most magyarázni, hogy mit tegyél.
2013. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Hogy milyen routered van az teljesen lényegtelen, azt egyszer már bekonfiguráltad és az újratelepítés független tőle, nem fogja elfelejteni a beállításokat.


Az adapter típusa kéne, hiszen csak annak ismeretében tudunk neked linkelni hozzá drivert. Azt ha feltelepíted meg is oldja a problémádat.

2013. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már sikerült megoldani. Egy másik szobába átvittem a gépet, rádugtam az ethernet kábelre, és onnan letöltöttem Windowson keresztül a drivert.


Köszönöm a gyors válaszokat.

2013. ápr. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!