Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Egy hálózati kábel nincs...

"Egy hálózati kábel nincs bedugva" Pedig be van?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy 1 évig simán futott a net, semmi gond nem volt vele, múltkor befagyott frissítés telepítésnél és ha újra indítottam ha nem, nem történt semmi, így hát újra telepítettem, először win xp-t raktam rá, és már ott volt olyan gond, hogy minden kábel be volt dugva de azt írta, hogy "Egy hálozati kábel nincs bedugva". Utána win7-et tettem rá, de ugyan az a probléma! A kábel nincs megtörve, + a háló kártya is világít, ha bedugom a kábelt. Kicseréltem a hálókártyát és más kábellel is próbálkoztam, de semmi, minden driver és frissítés friss ( már amennyire net nélkül lehet.) Minden drivert átnéztem és nem volt letiltva, biosban is próbáltam állítgatni de ott sem lett sok eredménye! Router-ünk van ott is próbáltam másik foglalatba átkötni de úgysem jártam sok sikerrel ! Bármilyen megoldást / ötletet szívesen fogadok, a válaszokat előre is köszi ! :)

2013. ápr. 16. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Másik kábellal próbáltad? Ha 1ik szál érintkezése rossz attól még világíthat.
2013. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, és a kábelt próbáltam egy másik gépen és ott működött !
2013. ápr. 16. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha több, de használatlan hálózati csatlakozási lehetőség van telepítve a gépre ( wifi, 3G, kábel), az épp nem használt jelez. Ha működik a gép, ne foglalkozz vele. Ennek ellenére a Hálózat tulajdonságai-ban az ikon megjelenítése tiltható
2013. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mozgasd meg a csatlakozásokat mindenhol gépen, rúteren is. nálunk ez meg szokta oldani a problémát.
2015. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!