Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újratelepítés után miért írja...

Újratelepítés után miért írja ki, hogy egy hálózati kábel nincs bedugva?

Figyelt kérdés

szóval van egy asztali gépem és egy laptopom, egy modemem és egy wifis routerem. Eddig semmi gond nem volt, a laptoppal wifiztem, a nagygép meg kábelről ment.

A napokban újra lett telepítve a nagygép, és ha ugyanúgy bedugom a kábeleket, akkor is kiírja, hogy egy hálózati káber nincs bedugva. De ha a kábelt, ami a routert és a nagygépet köti össze, átteszem a laptopba, ott persze úgy is működik. Próbáltam a nagygépre feltelepíteni a routert, de nem engedi, mert az is kiírja hogy nincs bedugva a kábel. mit csináljak?


2012. máj. 16. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

telepítsd a "nagygépre" a hálózatkártya driverét...

(az Eszközkzelőben,/Vezérlőpult > Rendszertulajdonságok > Hardver fül: Eszközkezelő/ a Hálózatikártyák körül néz szét, ha sárga kérdőjelet látsz mellette, nincs telepítve, vagy nem jó a telepített driver)

2012. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt írja ki, hogy megfelelően működik... nincs kérdőjel, meg semmi... szóval nemtudom
2012. máj. 16. 17:32
 3/3 anonim válasza:
szia megtudtad oldani a problémát mert most nekem is ez a gond mit kell csinálni vele ?
2013. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!