Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HP 2133-Xp ujratelepites utan...

HP 2133-Xp ujratelepites utan nem mukodik a wifi driver. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen tanacstalan vagyok.. Xp ujratelepites utan, mikor megprobaltam bekapcsolni a kis pockot a wifihez es a bluetooth-hoz, 2mp mulva lefagyott a gepem. majd, gondolvan, valami bibi van a driverrel, telepitettem egy ujat ( a regit letoroltem) es most meg el sem indul a driver. az eszkozkezeloben azt irja 'ez az eszkoz megfeleoen mukodik' de sztem nem mukodik megfeleloen, mert nem tudom hasznalni a wifit rajta :) jobbra, lent a talcan a kis monitoron ott van az 'x', mintha nem lenne bekapcsolva, pedig be van. A 'javitast' probaltam mar, azt irja 'nem lehet javitani, mert nem tud kapcsolodni a vezetek nelkuli halozathoz'.. A bluetooth amugy megy rajta, ugyanazzal a pocokkel :/ Szerintetek hajitsam ki az ablakon a gepem, vagy orvosolhato a hiba? (a masodik verzio preferalom :) Ja, amugy lany vagyok, uh lassan gepeljetek! :) Koszi elore!

2012. máj. 11. 22:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!