Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bunkóság ha a Facebook-on...

Bunkóság ha a Facebook-on olyan ismerőseimet törlöm, akiket alig ismerem?

Figyelt kérdés
1.5 éves párkapcsolat alatt gyűjtött párom általi ismerőseimet törölném.A kapcsolat elég keservesen megszűnt,és én igazából ezekért az ismerőseimért nem is voltam oda,csak a Barátnőm miatt jelöltük be egymást.1-2-szer látott arcok,és amúgy is a Face-t le akarom nagyon alapra tenni.Engem zavarnak ezek a "nyálismerettségek",csak akkor nem gondoltam volna,hogy ez lesz...

2013. ápr. 26. 14:02
 1/7 anonim válasza:
Én simán letöröltem már olyanokat akikkel hosszú ideje nem beszéltem és tudtam, hogy ha rajtam múlik nem is fogok. Ebből nem kell lelkiismereti kérdést csinálnod magadnak! :)
2013. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem én is csináltam úgy mint előző.
2013. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég lett volna korlátozni őket.

Ha egyszer ismered, attól nem lesz ismeretlen, hogy ti a barátoddal szakítottatok. Nekem rosszul esne, ha emiatt valaki törölne, de ha korlátozna, lehet, hogy észre sem venném. Pedig csak azt látnám tőle, mint mit vadidegenként is látok.

2013. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a saját osztálytársaimnak sem igazolok vissza, mert velük nem kívánom megosztani a kiposztolt dolgaimat. Nem panaszkodtak még, hogy Őket ez zavarná, tudják nagyon jól, hogy nem fogok nekik visszaigazolni, pedig nem is vagyok rosszba velük, csak inkább haveri, mint baráti kör. Ha bunkóságnak is tartja ezt valaki, akkor nyugodtan lehet "panaszkodni", szívesen elmagyarázom nekik a miértjét, de akkor sem elfogadni a jelölésüket.
2013. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ha ismerem azt aki bejelöl, akkor visszaigazolom. Abban a pillanatban be teszem a "Korlátozott" listába, így ugyanazt fogja látni, amit eddig. Én meg majd eldöntöm, hogy milyen eseményekre vagyok kíváncsi vele kapcsolatban.

Törlés helyett is elég a korlátozás, legalább nem sérted meg.

2013. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-5-nek:

Okés,amit írtok,de az én esetemben már rég ismerősnek felvett arcokról van szó,akikhez tulképpen semmi közöm,és törölném őket.Gondoltam egy sablonüzenetre előtte,hogy bocsi,de azért töröllek,mert...blabla..

2013. ápr. 28. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig nekem is megvoltak ezek az osztálytársak, de szívfájdalom, meg körüzenet nélkül töröltem őket. Sőt, ha nagyon felgyülemlenek az ismerőseim ( értsd.: 42 helyett pl. 52 lesz ) akkor szoktam szanálni.
2013. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!