Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook miért törli az...

A facebook miért törli az ismerőseimet? Másnak is törölgeti?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a facebook törölgeti az ismerőseimet. Nem egy ismerősömet törölte, akikkel jóban vagyok, ők nem törölhettek ki engem, és én sem töröltem őket. A jelszavam nem egyszerű, szóval profil feltörésről sem lehet szó. Másnak is törölgeti az ismerőseit a facebook? Miért jó ez a facebook-nak?
2013. márc. 19. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

ismerőseid száma?

7000 ??

2013. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ismerőseim száma 800 és 900 között van.
2013. márc. 19. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Én mindig csodálkozom azon hogy hogyan is ismerhet egy ember 800 embert?
2013. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én mindig csodálkozom azon, hogy miért nem a kiírt kérdésre válaszolnak egyesek?
2013. márc. 19. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert a kérdésre nem létezik válasz
2013. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
attól, hogy te nem tudsz rá válaszolni, az nem jelenti azt, hogy más se.
2013. márc. 19. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Terjed most valami FB vírus, ami leiratkozik az ismerősökről, és elvileg energiatakarékosságra hivatkozva vonzza a lúzer júzert. Én meg nem találkoztam vele, csak olvastam. Nem mentél rá ilyesmire? Nincs gyanús plugin a böngésződben?
2013. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kérdésre tényleg nincs válasz. magától nem törölget semmit a fészbukk, mellesleg úgy lehet valakinek 800 ismerőse, hogy például jó kapcsolatban volt az általános iskolai sulitársaival+középiskolai társaival+eljár bulizni, és egy bizonyos társasággal folyamatosan megismerkedik, bővül a baráti köre...facebook nem arra van, hogy bejelölj 4 embert, akik a legjobb barátaid...javaslom az ilyeneknek, nézzék át, mit takar az, hogy közösségi oldal...:D bocs az offért.
2013. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! A közösségi oldal arra való, hogy tartsd a kapcsolatot az ismerőseiddel. Senkinek nincs 800 ismerőse, akivel tartja is a kapcsolatot. Nekem mindössze 319 van, ezek zömével egyszerűen csak anno bejelöltük egymást egy vagy két találkozás után, de sosem beszélünk. És ugyanígy van mindenki más is ezzel.


Mellesleg pedig nekem is törölgeti a FB az ismerőseimet. Sokszor olyanokat is, akikkel aktívan kommunikálok.

2015. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!