Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Körülbelül 3 hete folyamatosan...

Körülbelül 3 hete folyamatosan laggol az internetem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Eredetileg wifiről jön az internet a szomszédból, és iszonyat lassan tölti be a weboldalakat, valamint a játékok is laggolnak elég rendesen. A letöltési sebesség sem haladja meg azóta a 25 kb/s-t. Először a wifi adapterre gyanakodtam, aztán tegnap megpróbáltam kábelről, mert ugye jön át egy kábel a szomszédból, és arról is ugyan olyan lassú. Körülbelül 2 naponta egyszer csak megszakad a kapcsolat, és megszűnik a lagg, de pár óra elteltével ugyan olyan terhelté válik, szóval nem hiszem, hogy a gépemmel, vagy akár az adapterrel lenne a gond. Szinte senki nem tölt semmit, a bátyám is vett emiatt egy új wifi antennát, de sajnos utólag jött rá, hogy nem az ő készülékében van a hiba. O.o Ha jól tudom, akkor a router fajtája asus wireless wl-520gc, és az internet sebessége 25 mbit/s, valamint inviteles. Valami ötlet?
2013. ápr. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg haldoklódik a router.
2013. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, próbáltam már a router oldalán újraindítani, de az sem segített. Már csak annyi ötletem lenne, hogy szólni kellene a szomszédnak, hogy legyen szíves és indítsa újra kézzel, vagy egy kis időre pihentesse. Próbáltam már csatornákat váltani, de az sem segített. Jelenleg autora van állítva, így megkeresi a legkevésbé terhelt csatornákat. De még így sem jó.
2013. ápr. 24. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szomszéd routere döglődik, akkor a tiéden bármit állítasz nem lesz jobb.
2013. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nincs saját routerem, hanem egy wifi adapter fogja a wifi jelet.
2013. ápr. 25. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!