Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet kb.1 éve vagy...

Miért nem lehet kb.1 éve vagy több ideje regisztrálni a www.extra.hu oldalra?

Figyelt kérdés

Nagyon rég nem lehet, és tudom, hogy ez egy szuper oldal, szeretnék vele weblapot!

Kérem aki tudja mi a dörgés segítsen!


2009. szept. 25. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet akkor nem lehet..

Keress másikat..

Cjb.hu

uw.hu


Meg van egy csomó.. Guglizhatsz is.

2009. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék lapot ott!

Régen is volt, de elfelejtettem a jelszót, és sehogyse tudok belépni, mert az e-mailbe is elfelejtettem.

Olyan idegesítő, hogy mindennap nézem, de "még nem jó a szerver"... :/

2009. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vok..

De ISTENEM

Nem csak az Extra.hu létezik, amely ingyenes tárhelyszolgáltató. Ne legyek már bénák :)


[link]


Amúgy mondom cjb.hu pl. az is.. De van még.. atw, uw..stb.stb..

2009. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utsó válaszadó: Azért hiányolják konkrétan az extrát, mert egyik magyar szolgálgató se olyan jó, mint az extra volt régen.. :P


Én is hiányolom. Nagy REKLÁMMENTES tárhely, nagy SQL adatbázis(100mega, nem 20, meg 5...), korlátlan mailküldés php mail() fügvénnyel, SAJÁT egyedi domain használati lehetőség, nincs limitálva a feltöltés sebessége ftp-n, kevés tiltott php függvény, és egy normálisan használható adminfelület.


Kérlek, mutass még konkrétan egy ilyet, és ne lap.hu oldalakat. Rengeteget próbáltam, mindenek van valami hülyesége.

2009. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Extrán nem kellet e-mail megerösités és több lapot tudtál egyszerre nyomni.. Azért volt nekem jó


---Kérdésre válasz---


: Szerintem túlterhelt :D

2009. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Reménykedjünk!

2009. okt. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!