Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha előfizettem egy tárhely...

Ha előfizettem egy tárhely szolgáltatónak, kitilthatnak?

Figyelt kérdés
Ha pl. futtatok egy nagyon népszerű oldalt, ami sok erőforrást igényel, és ez nem tetszik nekik, törölhetik az oldalam? Pedig fizettem a szolgáltatásért, előre, 2 évet.
2009. szept. 25. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy felkapott magyar politikai-közéleti témájú blogot pl töröltek 'valamilyen okkal' ugyebár... Pedig a szerkesztő 10évre előre befizette a tárhelyet is, és a domaint is... Tehát igen, lehet, de semmiképp nem 'nem tetszik' alapon. Javasolnám a szerződési feltételek tanulmányozását, bár aki igazán akar, az bármiben talál olyan 'hibát' ami egy weblap zérózásához vezethet... :(
2009. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pl. a szerver túlzott kihasználtságára gondoltam. Nem a törvényességre.
2009. szept. 25. 19:09
 3/3 anonim válasza:

sztem törölni nem fognak, max lekapcsolnak...

érdemes velük előre egyeztetni, ha jó fejek segíteni fognak, ha nem tudhatod, hogy hol vagy...

2013. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!