Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj? Az internet a...

Mi lehet a baj? Az internet a hibás vagy a gépem?

Figyelt kérdés

Egy nagyon fura jelenséggel találkoztam. Van saját laptopom, amivel több helyen is szoktam netezni wifiről (otthon+a barátomnál). Az otthoni netünk teljesen jól működik és mindent behoz.

Viszont a barátoméknál vannak olyan oldalak, amik egyáltalán nem töltenek be. Pl. youtube, twitter, gmail, hotmail, google meg még egy pár. Firefox és IE böngészővel próbálkoztam, ezeknél ugyanaz van. Utána töltöttem le Chrome-ot, annál a google pillanatok alatt bejött, a többi viszont ugyanúgy nem működik.

A barátom gépén meg a többi családtagjánál minden megy normálisan, csak az én laptopomon nem. Mitől lehet? Nem igazán értünk hozzá, próbáltunk rákeresni fórumokon, hogy mi lehet a gond, ott amiket tanácsoltak azokat kipróbáltuk, pl. tűzfal kikapcsolása, víruskeresés, böngésző újratelepítés stb. de nem segített.


2013. ápr. 14. 08:33
 1/6 tamasoft ***** válasza:
Kizárásos alapon az lehet, hogy a barát routere úgy van bekonfigurálva, hogy az idegen gépeket ne szolgálja ki, csak korlátozásokkal.
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos, mert neki a tesója kollégista más városban, és még kevesebbet van otthon, mint én náluk, és neki is szokott működni.
2013. ápr. 16. 21:13
 3/6 tamasoft ***** válasza:
Valóban nem biztos, de ennyi infó alapján csak találgatni lehet. Reseteljétek a routert és nulláról konfiguráljátok újra.
2013. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jó, viszont észrevettem, hogy csak azok az oldalak csinálják ezt a barátomnál, amiknél nálam otthon van egy kis lakat fent a weboldal címe mellett.
2013. ápr. 24. 13:46
 5/6 tamasoft ***** válasza:
Router újrakonfig, ha csinálja továbbra is, akkor meg windows újrainstall is.
2013. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Mielőtt újrahúznád az oprendszert ezt futtasd le, teljesen alaphelyzetbe állítja a windows hálózatot !

Complete Internet Repair

[link]

2013. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!