Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fb-on +osztottam véletlenül 1...

Fb-on +osztottam véletlenül 1 ismert napilap cikkét, mert egy ismerősömnek már nem volt aktuális a megosztása és csak tájékoztatni akartam őt erről. Lehet ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
Kb.1-2 másodpercre osztottam meg annak a bizonyos újságnak a cikkét és láttam ki van írva alá, h. szerzői jogokat sért, stb. ha +osztom, de gyorsan ki is töröltem.Mondom, másodpercek leforgása alatt le is szedtem a cikk linkjét.

2013. ápr. 13. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
azért van ott a megosztás gomb, hogy megoszd.
2013. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de az újság a megosztás után odaírta, hogy szerzői jogokat sért... na de ha ilyen kis időre volt fent ( szerintem senki nem látta... ) akkor is felléphetnek ellenem?
2013. ápr. 13. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
mi az újság neve? szerintem valamit benéztél. ezzel semmilyen szerzői jogot nem sértettél, ingyen reklám nekik, hogy az ő cikkeit osztod meg fb-n
2013. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor igyekszem nem parázni... köszi a válaszokat.
2013. ápr. 13. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A meg szócskát már nehéz lett volna kiírni?!
2013. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ezzel a baj, sok karakterrel túlléptem a keretet, így ahol tudtam rövidítettem...
2013. ápr. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!