Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom...

Facebookon hogyan tudom leállítani mások hírfolyamát? (részletek alább)

Figyelt kérdés

Friss regisztráció (kb. egy hetes). Hiába veszem ki a pipát, hogy mutassa a hírekben, ugyanúgy megjelenik a hírfolyamban és magától visszapipálja. Az ismerős oldalán az "ismerős" gombra ráhúzva az egeret kikapcsoltam a követését, de a kezdőoldalon még mindig ott vannak a posztjai. Próbáltam a "Mutatás a hírekben" alatti beállításokban minden pipát kivenni, de úgy is visszaáll. Próbáltam a hírek oldalon, a személy oldalán, sőt az ismerőseim oldalon is. Sehol nem mentődik el SENKIRE! A jelentés /tiltás menüpont alatti Hide (legfelső) menüpontot is ha bejelölöm, akkor sem történik semmi. Majd amikor újra rámegyek ismét nincs bejelölve!

Kérem segítsetek! Látott már valaki ilyet? (Akárkit kérdezek, mindenkinek működik és nem is hallottak ilyenről!)

Több böngészőben is próbáltam: Chtomban és Mozillában és IE-ben naponta többször is.

Néhány ismerősöm egész nap tolja a bejegyzéseket. Csak ezeket szeretném konstans megszüntetni. Valamit rosszul csináltam a beállításoknál, vagy kihagytam volna?

Vagy frissen regizettként várni kell valamennyit?

Tényleg nagyon idegesítő! Vajon mit rontok el?



2013. ápr. 7. 17:16
 1/1 A kérdező kommentje:

Én is így jártam, hetekig így volt, aztán egyszer csak elmúlt és sikerült a pipát kivenni.

Nem tudom az okát!

Még most is van néha 1-1 embernél nem működik.

2013. dec. 23. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!