Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Battle. Net account disabled?

Battle. Net account disabled?

Figyelt kérdés

Battle.net-en letiltottak valamiért.

Jobban el se cseszhették volna a napom!

Ma jött meg a Diablo 3, aktiváltam

elindítottam a játékot és kiírták hogy account locked.

3 órát szenvedtem hogy megoldjam de nem értem el semmit.

Youtube-n nézelődtem, próbáltam unlock-olni és ezt írta ki angolul hogy ehez az email-hez nincs ilyen név. aztán 10.-re:"You have made too many unsuccessful attempts. In order to continue the password reset process, please contact Customer Support."


most már próbálkozni sem tudok.

100%-ig biztos vagyok abban hogy az email és a név is rendben volt.

Kérlek segítsetek!


(bocsi a helyesírás miatt de majd szét vet az inger.)



2013. ápr. 5. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

de izé

csinálsz egy új battle.net accot

2013. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és most nem a weboldalra gondolok, hanem amit játékon belül lehet
2013. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de már bttle.net-en felraktam a licent kulcsot
2013. ápr. 5. 20:19
 4/8 A kérdező kommentje:
de úgy hogy lehet
2013. ápr. 5. 20:21
 5/8 vinchenso válasza:

nem adja fel hogy válaszolhatsz egy "security answer" -re amit beállítottál amikor csináltad?

azzal fel tudod oldani emlékeim szerint

2013. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szépen elmész a help részleghez, vagy googleban/youtube-on rákeresel a lockolt user feloldásának módjához és lépésről lépésre követed a javaslatokat. Úgy obták össze a videót, hogy kb arab óvodások is megértsék. Na jó. Alap-alap angol azért kell :)

Egyébként veszett sokat tud ám segíteni ha el is olvasod mit ír ki, miért vagy zárolva és mi a teendő. ha csak beírod makacsul ugyanazt hússzor, akkor rajtad már nem lehet sokat segíteni. Esetleg a végső megoldás (levelezés, önmagad azonosítása valamilyen személyi/hiteles okmány beszkenelt változatával) működhet, vagy a titkos kérdés és válasz helyes (!!!) megadása. Ha nem igazi néven regisztráltad, hanem Chuck Norris vagy te is a bneten, akkor ezt lehet megszívtad.


Az "ej, de account locked vagyok miköll nékem" videó youtubera feltöltött másolata:

http://www.youtube.com/watch?v=KPIR6RpStuc

2013. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom diablo3-nál hogy működik, de én most vettem meg a kettőt, és ott külön kellett regisztrálni az oldalra meg külön a játékban. Az oldalon lévő regisztrációnál kell megadni nevet, címet, illetve a cd keyt is oda társítja. Aztán a játékon belül annyi accot csinálsz amennyit akarsz (én ugyanazzal a címmel csináltam az Uswestre, Europera meg Asiara).
2013. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ugyanazzal az e-mail címmel
2013. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!