Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírust szedtem össze a Faceboo...

Vírust szedtem össze a Facebook-on. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Kaptam 1 értesítést, hogy valaki bejelölt egy bejegyzésben. Rámentem a linkre, és én is ugyanúgy kiposztoltam minden ismerősömnek..(1 posztban azt hiszem 10 embert jelöltem meg, persze nem én posztolgattam, hanem a "vírus".) Elkezdtem törölgetni a posztokat és erre kidob a Facebook, hogy jelentkezzek be újra.

Újra bejelentkezek és ezt írja:


Your account is temporarily locked


Your account has been temporarily locked because we have detected malicious software on your computer. Malware is malicious software that tries to access your personal information, slows your connection, and could cause other problems when you use Facebook. Your computer can become infected with malware when you click or share spammy links.


"Folytatás" gomb:


Please Wait


You will have to wait 23 óra és 59 perc to get back into your account.


Na szóval ezt megvártam, letelt, újra megpróbáltam bejelentkezni, és ugyanezt adta be és most újra várhatok 1 napot, mire újra tudnék valamit csinálni.

Nem szeretném, hogy harmadszorra is ez legyen. Valami megoldást szeretnék kérni valakitől, aki pl. ugyanígy járt mint én, de megtudta oldani ezt a problémát. Előre is köszönöm!



2013. ápr. 4. 15:21
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van! Jelenleg is! Én is a második napban járok, viszont azt fogom megpróbálni, hogy amikor letelik a 24 óra, akkor egy másik gépen fogok belépni, mert az üzenet az csak az egyik gépre vonatkozik. Szerintem próbál meg te is ezt, nem tudom neked mikor jár le, az enyém holnap 10 fele, majd akkor küldöm a fejleményeket.
2013. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
No, én vagyok az előző. Megpróbáltam másik gépen a lejárt 24 óra után belépni, sikerült is. De mégis jobb lenne, ha minden gépen megtudnám ezt tenni, szóval megpróbáltam belépni azon a gépen is, amire a vírust töltötte, és ott is sikerült belépnem. Nem tudom, hogy attól-e, de a vírus minden nyomát eltüntettem a gépről előtte, szerintem te is tedd ezt. Uninstalláld magát a programot, utána töröld ki a fájlt is amit letöltöttél, + én google chrome-ot használok, és az ottani letöltéseknél is (ctrl+j)eltávolítottam a listából, végül pedig ürítettem a lomtárat. Ugye ez egy ilyen piros flash player ikon, ha minden igaz. Sok sikert!
2013. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is sikerült a 2. után. Igazából a facebook tüntette el a vírust, amit összeszedtem, mert mikor nem tudtam belépni, ismerősöm fb-jén megnéztem hogy még voltak kiposztolva olyan vírusos linkek, de később már nem voltak. Szóval nekem is megoldódott.:)
2013. ápr. 8. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!