Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van bármilyen mód a Facebook...

Van bármilyen mód a Facebook üzenetek gépre való lementésére?

Figyelt kérdés
Akár Word dokumentumba, vagy valamilyen program segítségével, teljesen mindegy. Sajnos a régebbi üzeneteket egyszerűen nem tölti be, vagy csak irreális időn belül...Tegnap 2 órán keresztül azzal voltam elfoglalva, hogy próbáltam visszaolvasni a 3 hónappal ezelőtti üzeneteimet valakivel, de nagyon hamar elakadtam, mert egyszerűen lefagy az az égetnivalóan sz*ar oldal...Pedig ez annyira alap lenne, mint mondjuk msn-nél is, hogy szépen vissza lehet mindent olvasgatni, akármilyen régi is...Valami megoldás csak van erre, nem?
2013. ápr. 4. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kijelöl, ctrl+c, word megnyit, ctrl+v
2013. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, alapból menti-e az oldalra az üzeneteket, vagy külön be kell állítani, de akárhogy is van, nem lehet véletlen, hogy megvannak a régi üzenetek,nyilván azért, hogy az ember bármikor visszanézhesse, ez lenne a minimum...de már néhány hónapra visszamenőleg sem képes betölteni az üzeneteket...
2013. ápr. 4. 12:19
 3/5 A kérdező kommentje:
én ezt már próbáltam, de abszolút nem működik:(
2013. ápr. 4. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy ezeket az üzeneteket a FB csak a szerverein tárolja. Ergo neked minden egyes visszatekerésnél le kell töltened. Namost én nem a FB-nál dolgozom, de ha ott dolgoznék és adatbázisokkal foglalkoznék akkor én is úgy lőném be az adatbázist, hogy a régi üzenetek betöltése kevesebb erőforrást kapjon, elvégre ritkább az, hogy valaki visszafelé keresget, mint hogy az új dolgokat akarja megkapni időben. Úgyhogy ennyi, amennyire tudom nincs ilyen "mentés" gomb.
2013. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg még printscreen gombbal le tudod menteni. A billentyűzeteden keresd meg a Print Screen SysRq gombot (az enter felett lévő "vissza nyíl" billentyű mellett jobbra). Menj az üzenetre, amit le szeretnél menteni. Nyomd meg a Print Screen SysRq gombot, majd Paint megnyit, ott Szerkesztés -> Beillesztés majd elmented a képet.
2013. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!