Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem bírja az a sz*r...

Miért nem bírja az a sz*r youtube megjegyezni, hogy ÉN NEM AKAROM használni A VALÓDI NEVEMET/ARCOMATa/PROFILOMAT?

Figyelt kérdés
Minden egyes esetben,MINDIG kiírja hogy "Legyen jobb neved a YouTube-on " . DE KI A FRANCOT ÉRDEKEL ? Amióta összelett kötve azzal a vacak google +al,nem akar erről leszállni. Mire jó ez? Hogy mindenki felvállalja magát? Neem kérem,én sose fogom. De miért nem lehet aztmondani hogy nem ? Ja hát akkor meg megjegyez magának,és akkor biztos hogy meg is keres.

2013. ápr. 5. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem nincs ilyen problémám.
2013. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem se volt,csak manapság annyira irritál,hogy kommentet nem tudok írni,minden videónál ÉS videó közben előjön , így ellehetetlenítve a videózást. Értem én hogy megunták,hohy random emberek random hülyeségekkel tömték tele a kommenteket és fake profikat hoztak létre,de azért nem kéne ezt így globálisra fogni.Mintha a bohócnak azt azt mondanák,mutassa meg az igazi arcát és ne trükkök mögé bújjon. Hát persze hogy arcon neveti a bohóc :)
2013. ápr. 5. 18:59
 3/8 kkopcsa válasza:
Szerintem ha nagyon zavar, inkább fogadd el. De ha nem akarod, akkor egyszerűen ne használd a "google +"-ot.
2013. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű ez. Ha nem is fogadnám el,a rendszer megjegyezné hogy nem fogadtam el,így talán később "kicseszésből" megkérdezés nélkül átvált.
2013. ápr. 7. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen problémám...Mi a neved?Hátha tudok rajta segiteni,átalakitani h a youtubenak is tetszedjen:)
2013. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

youtube levalaszthato a gooole+-tol


[link]

2013. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Talaltam meg egyet


[link]

2013. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!