Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome videólejátszás...

A google chrome videólejátszás közben miért fagy állandóan_?

Figyelt kérdés

7 megás netem van, és tudni illik hogy hozzá elég gyenge videókártya, amivel a cod4 és a hitman nagy nehezen laggolva fut. (Ha jól tudom ennek is van valamennyi köze a neten kívűl hogy hogy játsza le a gép a videókat)

Láttam már hasonló kérdéseket de az enyém szerintem más tészta. A "chrome:plugins"-nél ezek futnak:


Silverlight - Verzió: 5.1.20125.0


Adobe Flash Player (2 files) - Verzió: 11.6.602.180

Shockwave Flash 11.6 r602


Adobe Reader - Verzió: 11.0.02.0

Adobe PDF Plug-In For Firefox and Netscape 11.0.02


Java(TM) (2 files) - Verzió: 10.17.2.02

Next Generation Java Plug-in 10.17.2 for Mozilla browsers


Adobe Shockwave Player - Verzió: 12.0r112

Adobe Shockwave for Director Netscape plug-in, version 12.0


(A többi kikapcsolva)

És annyi a gond hogyha youtubeon lejátszok mondjuk egy 5 perces vidit, picit tölt, és ha leteszem az asztalra az ablakot a futó vidivel akkor már le is fagy az egész és csak ctrlaltdel-lel lehet véget vetni neki. Két videót pl még sose tudtam lejátszani, és egy hosszabb videó meg folyamatosan laggol a chromemal, érdekes hogy firefoxal nem. De mivel nekem a chrome az alap, tudnátok valamit tanácsolni hogy a fentieken kívűl mit kéne letöltenem vagy frissítenem? Esetleg azok közül még valamit ki kéne kapcsolni mert felesleges?



2013. ápr. 5. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy kérdést meg lehet újítani, nem kell kiírnod 3x. Csak terheled a rendszert...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__41..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__41..

2014. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!