Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet az hogy néha nem...

Miért lehet az hogy néha nem pufferelődnek végig a videók? És ahol megáll a pufferelés, ott tényleg megáll, és hiába ér oda maga a lejátszás, a "homokórajel" még elindul, de a pufferelés nem folytatódik.

Figyelt kérdés

Am mondom, nem csinálja mindig, "csak" kb. minden 5.-re. A netem elvileg nem lehet gond, stabil kábeles, az utorrent grafikonja is olyankor mutatja különben hogy megy a net. A videmegosztó sem lehet, mert bármelyiken képes csinálni. Firefoxot használok (de úgy emlékszem Cromemal is csinálta már, bár ebben nem vagyok biztos), mindent engedek frissíteni, az Adobe Flash Playert is. Ja és az oprendszert is, a Windows Update is az ajánlott beállításokkal megy. Egyébként win7 64 bitet használok, 2 hetes. De az oprendszernek sem lehet sztem jelentősége mert előtte win7 32 bittel is csinálta. Meg a konfignak sem, mert bár most AMDs van, de előtte intellel szintén.


Szal mi lehet az ok? Vmi beállítás? Vagy csak 1xűen az Adobe Flash Player utolsó verziói ilyen silányak és kész? Más nem szenved ezzel?


A segítségeket term. előre is köszönöm.


2012. febr. 26. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen. A flash player úgy szar, ahogy van, az összes verzió. Ha nem lenne monopol helyzetben, már rég eltűnt volna a süllyesztőben.
2012. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Firefox nálam is ilyen, a Chrome viszont nem.
2012. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a chrome ilyen :( elég dühítő.


Ráadásul a hosszabb letöltések is megakadnak (ami nem torrent), ezt mondjuk letöltésvezérlőbe téve a linket áthidalom, de az mégis csak macera... :(

2012. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez a problèmàm. Laptopon, tableten ès telefonon indított videók pufferelèse random módon leàll. A WIFI router hibàjàra gondoltam elöször, de akkor is lefagy kb. minden ötödik videó, ha wifi nèlkül netezek.
2014. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!