Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP LINK wr340gd Routerem nem...

Szaroskolyok kérdése:

TP LINK wr340gd Routerem nem érzékeli a gépemet, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szóval modemet, routert üzembe helyeztem. Két gép menne LAN ról, egy WLANról. Mármost a Laptop gond nélkül megy Wlanról, a lenti gép is tökéletes LANról, de az én gépemet nem akarja fel sem ismerni. Lenti gépet LAN1 be dugtam, az enyémet LAN2be. Megpróbáltam felcserélni, lent ugyanúgy volt net, de nálam nem. Amit még anno a T-home tól kaptunk routert, azon működött minden. Az utp-m nem sérülhetett, bedugtam laptopba működött. Win7 x64 van a gépemen, NetXtreme 57 xx. Router nélkül modem után kötve működött. Segítségeteket előre is köszönöm!

2013. ápr. 2. 14:00
 1/1 tamasoft ***** válasza:
Nem a router nem látja a számítógépet, hanem a gép nem látja a routert. Mivel az előző konfigurációval akarna működni, amikor még nem volt router. Töröld a gépből a kapcsolatokat, és megtáltosodik.
2013. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!