Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan húzzam tovább a történe...

Hogyan húzzam tovább a történetet?

Figyelt kérdés
Blogot írok, amivel elég jól is haladok. Úgy írom, mintha egy napló lenne, minden héten legalább 3 részt kiteszek. Arról szól hogy van egy lány, aki megismer egy fiút, és megtetszik neki a srác, de nem meri magának bevallani, és később össze akarom hozni őket. Csak még nem most, mert nem írtam még elég részt.... Lesz benne egy elég nagy bonyodalom is, de előtte még kéne pár olyan részt írni, hogy mit csinálnak ketten/a csaj, a srác, és a haverok. Ötletek? Már volt közös filmnézés, állatkertbe is mentek, és most a fiú keresztlányára vigyáznak ketten. A következő részekbe mit írjak? Alig van ötletem...
2013. ápr. 1. 21:06
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ha alkotni akarsz valamit, azt ne a mások elméjéből akard csinálni. Másfelől közhelyesnek találom a témát, de az emberek megeszik, így nagy sikere lesz. Próbálj meg kicsit elvonatkoztatni az e világi lények sanyarú szürkeségétől, és valami egyedit alkotni. Másrészről ne a mennyiségre alapozz hanem a minőségre. De ne haragudj ha kemény szavakat használtam....
2013. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálok, és ezért lesz benne egy olyan bonyodalom, amit egyetlenegy blogban sem olvastam, és tényleg eléggé eredeti (szerintem)
2013. ápr. 1. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:

kur-vára eredeti

meg sok köze van a weboldalkészítéshez

2013. ápr. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, sok köze van, mert ez egy blog, ami egy weblap........ igen, k*rvára eredeti, hogy a végén meghal a csaj......... nagyon...
2013. ápr. 2. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a paradicsom palántázását is ide pakolhatnád. Akik ebbe a topikba járnak, azokat nem fogja meghatni a romantikus történeted...
2013. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok meghatni senkit a sztorimmal, nem azért írtam kiírni egy kérdést, amiben ÖLTELEKET KÉREK! nem szidást. úgyhogy légyszives.
2013. ápr. 2. 13:24
 7/7 orbit-titkosnév válasza:
Mi a honlap cime elolvasnám?!
2013. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!