Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak 5.68 Mbps-al tölt...

Miért csak 5.68 Mbps-al tölt a netem lefelé amikor 15 Mbps csomagom van és a feltöltési sebesség pedig majdnem a maximum?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkérdeznétek nem rég volt csomagváltásom 5 Mbps-ról 15 Mbps-ra. Ez 2 hónappal ezelőtt volt. Felhívtam a szolgáltatót egy hónapja azért hogy nem-e tudnának gyorsítani az eljáráson mert 2 hét allatt csak 1 Mbps-mal nőtt a sebesség. Most cseréltem ki az Adsl modememet és így is annyi :(

#15 Mbps
2013. márc. 30. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. márc. 30. 17:01
 2/5 miért.én? ***** válasza:
Pedig a speedtest kép alapján ez egy jobbfajta 5Mbps-os csomagnak tűnik. Csak akkor tudsz reklamálni, ha nincs meg a szerződésben foglalt minimum sebesség(ez szolgáltatónként változik).
2013. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érné meg anyagilag (és +1Mbps-ért könnyen elképzelhető, hogy nem), és lenne rá lehetőség, akkor én visszaállíttatnám a régi csomagot.
2013. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a GARANTÁLT 5 mbps szóval nem lehet reklamálni viszont olvastam valahol hogy valakinek ugyanez volt a problémája ugyanennyi sebesség meg minden, csak ott a laptop Wifi vevővel volt gond. Nekem D-link dsl-360r adsl modemem van és utánna egy tp-linkes Wlan router. már próbáltam router nélkül is(vezetékcsere meg minden de semmi változás..
2013. márc. 30. 20:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár azt nem hiszem el hogy a feltöltési sebesség majdnem a maxon van kb 90KB/s(max 120KB/s) ping 30 alatt és a letöltés meg ennyi... Nem érné meg visszaálítani a régi csomagot mert akkor 2 Mbps alig lennne azért vátottam
2013. márc. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!