Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs telefonvonal...

Attackspan kérdése:

Miért nincs telefonvonal (T-Home)?

Figyelt kérdés
Újonnan vásárolt TP-Link modem routert kötöttem be. Azelőtt a T-Home által adott Pirelli router volt. A TP-Link routerhez kaptam egy telefonvonal szűrőt, azon keresztül megy a router, van internet. De a szűrő telefon csatlakozóján süket a telefon. Aztán leteszteltem, a bejövő direkt kábelre kötni a telefont, és ugyanaz. A régi routerrel megy minden. Mi lehet az oka? Hogyan lehet megoldani?

2013. márc. 29. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

ha simán, ADSL szűrő nélkül, közvetlenül bekötve próbálod ki a telefont és így működik, a szűrő a hibás.

Ha így sem működik, lehet hogy maga a telefon, vagy a csatlakozó vezetéke a hibás!

2013. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy visszakötve a Pirelli routerre működik minden, viszont ott beépített szűrő és telefon vonal csatlakozók is vannak. Tehát azt hiszem kellene valami beállítás.
2013. márc. 30. 02:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan, ez a Pirelli-routeretek volt?

[link]


(mert ez digitális telefonvonalra csatlakoztatható, ellentétben a TP-Link, analóg, hagyományos vonalra telepíthető)

2013. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne pontosan ilyen, és valószínüleg nem konkrétan digitális jelre van az előző router, mert nemrég állt át a t-home digitálisra nálunk. Már azelőtt megvolt a router. Sőt a fenti linken is látható olyan szűrő, mint amilyet én is kaptam a TP-Link routerhez.
2013. márc. 30. 10:40
 5/7 A kérdező kommentje:

Tévedtem. Ez a típus: Pirelli DRG A225G, ami persze digitális elosztó, van valami módszer rá, hogyan helyettesítsem/kössem össze ezzel: TP-Lik TD-W8961NB?

Vagy potyára vettem? :S

2013. márc. 30. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:

ez digitális:

[link]

Így a kiépített hálózat is digitális rendszerű. a digitális rendszeren, nem fog működni az analóg TP-Link router!

2013. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az internet megy rajta tökéletesen. Egyedül a telefon süket, bárhová dugom be.
2013. márc. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!