Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet már abbahagyni...

Miért nem lehet már abbahagyni ezeket az állandó Flash Player és Java bővítmények frissítését?

Figyelt kérdés
Mostanába egyre többet frissítik ezeket és a netezők egy ideje azzal telik hogy a frissítéssel járó esetleges problémák megoldását megoldják!(Már aki tudja!).Én elhiszem hogy rohamosan változnak a programok meg minden ebbe a szä**s világba,de miért nem lehet már akkor felosztani a netezéshez a dolgokat?Gondolok itt arra,hogy van akinek jó:Pl:A Youtube lejátszó úgy ahogy van(annak jó az alap Flash is),és van aki szerkesztget meg ilyesmi és csak ezeknek keljen frissíteni állandóan.Van pl:A Flash Player az istennek nem tudom valamiért letölteni (még letöltő progival se,99,9%-ig lejön aztán leáll a letöltés,de ugyanez a Firefox és a Java alkalmazásoknál is.Kiírtam már a kérdést is hogy hogyan tudnám megoldani és mellesleg mi okozza,jött vagy 3-4 válasz egyse jó,aztán mintha senkit nem érdekelne a további ötletek elmaradnak(Pedig gondolom nem csak én vagyok egyedül így ezzel a problémával).

2013. márc. 28. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Argloss ***** válasza:

Mindenki az alap Flash-t és Java-t tölti le, a "szerkesztgetéshez" külön program kell most is, szóval jelenleg is csak azt töltöd le amik a flash és java dolgok futtatásához kellenek.

Persze mivel a flash és a java sok dologra jó így egészen bonyolultak, ami sok hibalehetőséget ad. Teljesítményben is meg biztonság terén is. Ha nem lenne frissítés, akkor előbb utóbb azt vennéd észre, hogy Timbuktuba utaltál pénzt Django Sissoko családjának és barátainak. Az kifejezetten kellemetlen lenne ha minden egyes oldalhoz külön bővítményeket kellene letölteni, mert mindegyik sajátot készítene.

Ha a végén szakad meg a letöltés akkor megeshet, hogy a vírusirtód szól bele a dologba. Talán a hivatalos oldaláról kellene megpróbálnod letölteni ezeket a dolgokat.

2013. márc. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot: a flash animációk szerkesztéséhez nincs szükség a Flash Playerre :) A szerkesztőnek van saját lejátszója. Teszteléshez kell, ez igaz.


Nem azért frissítgetik, mert az jó nekik. Pont azért, mert valami nem jó. Főleg azért, mert tökéletesen megírt szoftver nincs. Nyilván nem örülnél, ha az adataid, jelszavaid, titkos mappád közkinccsé válnának. Ezt pedig akár egy flash animáción, akár egy java alkalmazáson keresztül, illetve biztonsági hibák (rések) kihasználásával meg lehet tenni. Ahogy fedezik fel az újabb és újabb hibákat, úgy lesznek újabb és újabb frissítések a TE védelmedben. Ezek a frissítések kikapcsolhatók, csak akkor ne csodálkozz, ha a következő kérdésed a "feltörték a ...-omat, mit tudok csinálni?" lesz.

2013. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vírusírtót nem használok alapból,mert ne nyavajogjon a vírusírtó nekem hogy ez meg az nem tetszik neki.(Egy időben használtam aztán ha valamit károsnak vélt,rögtön tíltotta aztán egy két nap múlva azt vettem észre,hogy mégis telepítenem kell a gépet,mert a rendszer összeomlott).Mióta nem használom,azóta csak 3-6 havonta kell telepítenem a gépet,hogy kitakarítsam teljesen a rendszert.
2013. márc. 28. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én használok vírusirtót, és olyan bőven években márhető az újratelepítések száma. Pl 5-6 évet használtam annakidején ugyanazt az XP-t... Informatikusként azért talán elég komoly tapasztalat alapján mondhatom, hogy van akinek mindegy van-e vírusirtó, úgyis vagy vírussal, vagy másképp, de pár hónap alatt tönkreteszi a gépét (windows-át). Dehát ez van, úgymond a hülyékből élek.
2013. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom ez nem ide tartozik,de ha már informatikus vagy akkor talán tudsz segíteni ebben nekem:

Miért nem tudom ezeket letölteni?

Pl:Skype,mozilla Firefox,Google Chrome,Adobe Flash Player,Java,stb...... Elkezdem letölteni akár magával az internet böngészővel,akár az IDM-l,vagy bármilyen letöltővel,és egyszerűen nem jön 100%-ig le!Már több Operációs rendszert is próbáltam Xp/Service Pack2,vagy Service Pack3 ,mindegy 99,9%-ig letölti aztán leáll a letöltés!Pedig eredeti a Windowsom.Win7,Linux,stb.... nem érdekel,mert ehhez a két rendszerhez képest a többi még gyerekcipő,és ehhez a 2 rendszerhez lehet a legtöbb programot találni.Köszi a segítséget előre is!

2013. márc. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!