Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan növeljem a nézettséget...

Hogyan növeljem a nézettséget facebook oldalon?

Figyelt kérdés

Amatőr fotósként csináltam egy facebook oldalt (illetve régebbi oldalam neveztem át), és arra lennék kiváncsi hogy aki hasonló (nem feltétlenül fotózással kapcsolatos) oldalt csinált, hogy szerzett rá több ezer lájkot? :)

itt van az oldalam: www.facebook.com/kppnydmphtgrph (esetleg ha lájkoljátok megköszönöm)



2013. márc. 24. 22:36
 1/3 anonim válasza:

Facebook csoportokban kezd el hirdetni az oldaladat.Csinálj olyan fotókat amire kíváncsiak az emberek.

Egy ismerősöm folyton kint van az összes Fradi meccsen és azokat a képeket több százan megnézik.Járj ki focimeccsekre és ott kattints pár képet.

2013. márc. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hirdetéssel+nyereményjátékkal is megtolhatod a like-ok számát, de szórakoztass. Jó fotókat tegyél ki, írj jó tartalmat. Eleinte ismerőseidet kérdd meg, hogy like-oljanak, aztán egy idő múlva heti rendszerességgel jönnek majd a like-ok.
2013. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nemes egyszerűséggel jó képek kellenek. De nem magadról a tükörben, ne haragudj nem beszólás, csak rákattintottam és láttam, hogy ez az első kép. Ez nagyon nem egy fotóshoz való, ne haragudj...

A legjobb barátnőm kezdett bele hasonlóba 5 évvel ezelőtt. Az emberek nem azért lájkolják az oldalát , mert nyereményjátékot hirdetett, hanem azért , mert tehetséges. Jó fotókat csinál. Csak a saját üzenőfalán osztotta meg , de mára már angol és amerikai követői vannak, akik csodálják a képeit. Sok munkája van benne..

Én nem tanácsolom , hogy nyereményjátékozz, mert az emberek csak ezért fognak lájkolni.. nem azért mert kíváncsiak rád. Próbáld megosztogatni, esetleg fotós oldalakon, csoportokban. Kérd az emeberek véleményét , hogy miben változtass.

2013. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!