Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állandóan megszakad a wifi....

Állandóan megszakad a wifi. De ez nem csk ilyen egyszerű. Ötletek? Tp-link tl-wr841nd

Figyelt kérdés

Van 3 db a kérdésben említett routerünk. Napjánban 5 és 30 alkalom között kb megszakad a wifi, amit csak a router újraindításával lehet megoldani. Maga az internet megy, hiszen ami be van dugva UTPvel gép azon folyamatosan megy a net megfelelő sebességgel szakadás nélkül, de van amikor egyszerűen eltűnik a wifi, olyan mint ha nem is hirdetné(nincs a tartományban hibaüzenet az véggépen,pedig a készüléktől majdnem egy 20cm-re próbálkozok). Mindhárom router didiTV-s optikás neten van, kettő itt Pesten, egy Debrecenben. Mindhárom ugyanezt a problémát hozza.

Elég sokat keresgéltem a neten, többeknek van ezzel a típussal gondja, sajnos nem garanciás hiba hiszen az eszköz jó. és emelett időben külön lettek vásárolva kizárt, hogy háromnak ugyanaz a gyári hibája lenne.

Így hát a közvetkezőket próbáltam már:

-kipróbáltam az összes csatornára állítva (bár családiházas környezet és 1 db wifi van aszomszédnak is)

-kipróbáltam a védelmet levenni, akár nyíltként is

-kipróbáltam a dhcp szervert kikapcsolni, ekkor végképp semmi nem jött be

-levettem már a sebességet is a legalacsonyabbra 11 megára is (bár 80 megás az előfizetés amit UTP kábelen keresztül hoz is itt Pesten!!)

-mindegyik sebességen kipróbáltam már kétségbeesve,

-állítgattam már a kódolást, b, g, n, mixed stb...


de a wifi csak megszakad egy negyed óra elteltével, a kábeles meg megy simán nyugodtan...


Ötletek?



2013. márc. 24. 12:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!