Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » D-link routerrel hogy lehet...

D-link routerrel hogy lehet wifizni?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy laptopot (Toshiba Satellite C855-1TU) Asztali számítógépen van net (szélessávű,digis). Vettünk hozzá egy D-link wireless n 150 easy routert. Nagynehezen sikerült beállítani, így a szélessávú net már bejön a routeren keresztül.Az működik az asztalin is és a laptopon is. Viszont a wifit valamiért nem fogja a laptopom. Próbáltam valamilyen drivert letölteni a toshiba honlapjáról,de nemtudtam milyen kell. Szóval elvileg nincs driver sem a laptopon+lehetséges, hogy a router sem rendesen lett beállítva.Aki tudna segíteni annak nagyon megköszönném,mert egyedül nem boldogulok vele. Köszi előre is!

2013. márc. 23. 19:46
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Egy kicsit kusza ugyan a kérdésed, de amennyit értek belőle, az asztali géped vezetékesen van összekötve a routerrel?

Mert ha igen, az, hogy bejön rajta keresztül a net, még nem jelenti azt, hogy jól van konfigurálva a router.

A másik kérdés. a laptopod wifi-vevője működik? Be van kapcsolva? Fel van telepítve a szükséges illesztőprogram?

Ha mindezek igazak a laptopra, akkor látnia kellene a vezeték nélküli kapcsolatok között a routered álta sugárzott jelet. Először ezeknek nézz utána.

2013. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!