Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mióta új vezetője van nCore-na...

Mióta új vezetője van nCore-nak vavult vagy romlott az oldal színvonala?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
romlott
2013. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Más lett, de nem romlott látványosan és nem is javult igazán.

Ami a legszembetűnőbb hogy bevásárolhatod magad vagy megválthatod pénzért a kedvezményeket, ami nem egy "tiszta" módszer, de ez nem kötelező. Ez a része lehúzza az oldalt, mert már távol van az eredeti torrentes elvektől.


Ami jó a rosszban talán csak annyi, hogy ha hajlandó vagy áldozni rá akkor bekerülhetsz gyorsan, nem vársz éveket. 150,000 taggal több van most, mint a tulajváltáskor. Ha annyira rossz lenne, az emberek elmennének és nem csatlakoznának.


De szerintem aki normálisan használja az oldalt és betartja a szabályokat azt nem éri szinte semmilyen hátrány.

2013. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"150,000 taggal több van most, mint a tulajváltáskor. Ha annyira rossz lenne, az emberek elmennének és nem csatlakoznának." - Ez a baj... mindenki bejut már az oldalra, csökken a biztonság, több az idióta stb...

Egyértelműen romlik, mivel a pénzre megy az egész oldal. Bevezetik az aktivitásos rendszert, hogy legyen egy csomó emberke, akinek van egy rakat HnR-ja és fizetős módszerrel javítson a helyzetén. Az egész aktivitásos cucc ezt készítette elő, a többi amit mondanak csak duma. Előtte is volt seed szinte mindenhol.

2013. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-nak van igaza. Méghozzá azért mert a követelmények a NULLÁN vannak. Akkor is vissza lehet tölteni a megadott időt, ha éppen nem is töltöd fel. Max csupán 1 kbps-el. Ami nyilván elég sok felhasználónak jó. Mert nem kell szenvednie a feltöltéssel. Nah de pont itt van a hiba. Még szerencsére vannak rendesek akik nem csak arra mennek hogy leteljen a 2 nap, illetve az 1 es arány. Hanem 2 teljes nap töltési idő után is töltik felfele.( mint ahogy én is )
2013. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A felhígulás valóban lehetséges probléma, csak nem ekkora mennyiségű peer mellett. Amíg a peer/torrent arány 20 körül van átlagban, pár ezer pióca nem borítja meg a rendszert, mert a normális tagok még megvannak.


Én, mint egyszerű letöltő aki megkapja amit akar és bent maradok seedelni amíg csak tudom (akár évekig), még nem tapasztaltam olyan dolgot hogy hátrányom származott volna az oldal használatából.


Persze elismerem és elfogadom az érveket amellett hogy miért lett rosszabb mint a régi vezetéssel, de én valahogy el tudom ezeket vonatkoztatni, és nem jönnek elő zavarásként amikor az oldalt használom.

2013. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem tetszik ez az aránymentes rendszer.

Persze magában hordozza a lehetőséget, hogy sokan lelépnek, de ugyanakkor előnyös, hogyha valamit menet közben rájössz, hogy mégsem kell, nem kell, hogy a gépen foglalja a helyet akár hetekig, hogy ne rontsa az arányt.

2013. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de azért azt se felejtsük, hogy tényleg vannak kisnetesek, azon belül is akiknek pl. nem telik seedszerverre, nekik kizáró ok lenne az arány, ezért a ratio-free rendszer megfelelő. Most mondhatjuk hogy ők nem a többség, de vannak köztük sokan akik attól függetlenül hogy nem töltenek vissza többszörösen, becsületesen seedelnek vissza, kihozzák a maximumot ami tőlük telik, őket nem kellene kizárni, tekintettel arra hogy valahol még csak lehetőség sincs "normális" netet venni feltöltésre. Beszélhetnénk órákat a korábban már említett pénzes hit'n'run-osokról, de nem érdemes.
2015. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!