Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bigtorrent vagy nCore a jobb...

Bigtorrent vagy nCore a jobb oldal?

Figyelt kérdés

Bigtorrenten be vagyok regisztrálva, nCore-on viszont nem. Azt hallom sok embertől, hogy milyen nehéz oda meghívót szerezni, engem nem is érdekelt, de felajánlottak nekem egy meghívót. Érdemes regiszrálni? Van ott olyan dolog, mi bigtorrenten nincs fent? Vagy hamarabb felkerülnek od a dolgok, mint Bigtorrenre?

Csak mert bigtorrenten jó arányom van, meg 150Gb felöltésem, ami nem 2 nap alatt jött össze és azt nem szeretném eldobni, inkább még gyarapítani a feltöltést.


2013. jan. 3. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A nC ratiofree, és ez a nézet egy értelmesebb megoldás. Ugyanis nem az a lényeg hogy neked mennyi feltöltésed és általa hány százas-ezres arányod van, hanem hogy visszatöltsd azt amit megkaptál. Vagy ha nem megy, akkor is ott legyél és seedelj legalább 2 napot két hét alatt.


A net*cigany.atw.hu (csillag nélkül) oldalon vannak havi statisztikák az oldalakról, ott meg tudod nézni hogy milyen jellemzőik vannak. Míg az nC az első, addig a Big a 9-10., azaz van kb. 8-9 oldal ami annál jobb.

2013. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg az ncoren nincsen szemét. Ott nem találsz mozis filmeket,mert tilos feltölteni.
2013. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

MOsanában szerintem a bigtorrent is egész jó oldal. Jót tett neki a szabályok szigorítása és a felhasználók számának a korlátozása. Bár most pont free reg van, de azért jó hogy nem mindig az. A szemét mozis film alatt arra gondolsz, amit kamerával felvesznek és feltöltenek? Mert ha az, akkor azokat én is útálom, de mégis sok letöltés van mellettük és nem hiszem hogy mind véletlen töltötte le. Viszont az is megdöbbentett, hogy mennyivel nagyobb a kínálat az nCore-on a linken található adatok szerint és hogy mennyi torrent oldal van. Én eddig csak nCore-ról, torrent.eval-róűl és bigtorrentről hallottam.

Azt hiszem, hogy elfogadom azt a meghívót akkor. Valóban jobbnak tűnik.

2013. jan. 3. 17:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszon a gyökerek oda is fel udnak regisztrálni. Nézzétek csak meg a komenek közül az elsőt : http://www.youtube.com/watch?v=0OewpfKeHPs
2013. jan. 3. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:

"150Gb felöltésem, ami nem 2 nap alatt jött össze"


már akinek..


amúgy hogyne lenne jobb az nCore


@első: egyébként az, hogy valaminél x oldal előrébb van a netcigány felmérésben, az nem jelenti hogy x jobb oldal van nála

csak peer/torrent stb statisztika

azt, hogy milyen torrentek vannak, azt nem mérik

de igen, jobb

2013. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs szerverem és nem is tölök fel saját torrenteket, csak azt töltöm vissza, amit letöltök. 2 éve vagyok az oldalon és azóta van ennyi feltöltésem. Az hogy neked több van, kutyát-macskát és egyéb állatot sem érdekel, mert nem ez volt a kérdés.
2013. jan. 3. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:

de hogy ki említette az én feltöltésemet, azt még nem tudtam kibogozni :)


egyébiránt emberek vagyunk, ha nem tűnt volna fel, nem egyéb állatok

+válaszoltam a kérdésre

2013. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!