Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti is észrevettétek ezt már...

Ti is észrevettétek ezt már Facebookon?!

Figyelt kérdés
Sokszor figyeltem, de most már tényleg érdekel a kérdés. A facebook-al kapcsolatban azt vettem észre, hogy hogyha rámegyek az adatlapomra, felül, a kis ismerősök rublikában a 6 kis ismerős képen majdnem mindig ugyan azok az emberek szerepelnek. Szórakoztam is az adatlapom állandó frissítésével, és mindig ugyan azok vannak ott! Pár emberről pontosan tudom, hogy nézegetik az adatlapomat, mert megkérdeztem tőlük. Nyilván az oldal készítői ezt nem fogják nyilvánosságra hozni, de szerintem van benne valami! Szerintetek? Ti tapasztaltatok már ilyet?:)
2013. márc. 14. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
hülyeség
2013. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt már én is megfigyeltem.. és nekem azt a 6ot rakja oda, akikkel a legtöbbet beszélgettem
2013. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz, köszönöm neked!:)

Na ez az, valami biztos van benne... mondjuk nekem olyan is volt, akivel nem beszélgettem egyáltalán, mégis mindig ott volt. Valami biztos van benne...

2013. ápr. 3. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
hát van egy lány akivel 20ezer beszélgetésnél járunk már, na ő mindig az első helyen áll. most vagy nézegeti az adatlapomat, vagy beszélgetés alapján kerül oda, de az biztos, hogy valami van benne :D
2013. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!